Získaj 10% zľavu!

Zľava je platná, len pre objednávky cez facebook priamo od fanúšikov stránky.

OBJEDNAŤ!

O nás


Calixta je mladá spoločnosť plná ideálov a predstáv, s ktorými veríme, že prinesieme naším zákazníkom jedinečné výrobky a produkty.

O nas fotografia

Náš cieľ.

Naším cieľom je priniesť na Európsky trh Slovenské kvalitné a nefalšované kozmetické produkty. Veríme, že naše produkty naplnia vaše očakávania.

Čo robíme.

Calixta s.r.o sa venuje výrobe a distribúcii kozmetických produktov, výlučne vlastnej značky Calixta.

Prečo si zvoliť práve nás ?

Calixta síce môže byť jednou z tisícich firiem v Európe, ale pre nás je každý zákazník jedinečný. Pretože kvalitný základ spoločnosti nestojí len na spolupráci s ostatnými podnikateľmi, ale jeho pilier tvoria predovšetkým jeho verní a spokojní zákazníci. Preto sa snažíme priniesť všetkým naším zákazníkom výnimočnosť do každodenného života.

Garancia kvality!


Ingrediencie, ktoré tvoria naše produkty sú jedinečné a nenapodobiteľné. Calixtu tvoria sny a túžby. Nakupujete u výrobcu 100% garancia kvality.

Výroba

Výroba kozmetických produktov v najlepšej kvalite. A nie len to. Výrobný proces je v neustálom zlepšovaní, aby sme dodávali len najkvalitnejšie produkty Calixta.

Medajla kvality pafumu

Exkluzívne zloženie

Dušou značky Calixta sú naši zákazníci. Záleží nám na každom názore, pocite a snoch. Každý zákazník nám pomáha vylepšovať to, čo sme začali. Spoločne tvoríme novú Slovenskú značku Calixta. Calixta je výnimočná značka pre výnimočných ľudí..

Creativny team Calixta

Kreativita

Náš TEAM Calixta s.r.o sa snaží na základe vašich podnetov, vnášať myšlienky a pocity do nových a originálnych produktov Calixta. Ako tvoríme nový produkt, tak sa naše schopnosti rozvíjajú. Ďakujeme za každý podnet prostredníctvom e-mailu Facebooku, Twitteru a Instagramu.

DMA damsky parfum Calixta

DNA značky Calixta

Krása, hrdosť, pocit slobody, životný štýl, nespútanosť, odvaha.

Toto sú tie správne ingrediencie, ktoré tvoria našu značku Calixta.