Calixta Loading

O nás

Zaujíma Vás náš úžasný parfum? Stačí vyplniť objednávkový formulár nižšie!

Unikátny príbeh

Inšpirovala ma láska!

Prvá myšlienka vyrobiť vlastný parfum vo mne vskresla v roku 2016. Mal to byť darček pre priateľku. Nič som síce nevedel o parfumoch, ale mal som plnú hlavu predstáv a nápadov. Chcel som jej darovať niečo výnimočné. Vzťah síce nevyšiel, ale môj cieľ a sen ostal. Možno táto vôňa naplní niekoho iného a poteší nejednu ženu.

Čítať viac..

Naším cieľom je priniesť na Európsky trh Slovenské kvalitné a nefalšované kozmetické produkty. Veríme, že naše produkty naplnia vaše očakávania.

Calixta síce môže byť jednou z tisícich firiem v Európe, ale pre nás je každý zákazník jedinečný. Pretože kvalitný základ spoločnosti nestojí len na spolupráci s ostatnými podnikateľmi, ale jeho pilier tvoria predovšetkým jeho verní a spokojní zákazníci. Preto sa snažíme priniesť všetkým naším zákazníkom výnimočnosť do každodenného života.

  • Exkluzivita
  • Krása
  • Hrdosť
  • Pocit slobody
  • Životný štýl
  • Nespútanosť
  • Odvaha

Ako začínajúci výrobca kozmetiky a dodávateľ na európsky trh si uvedomujeme svoju zodpovednosť voči spoločnosti a prostrediu, v ktorom žijeme. K tomuto záväzku pristupujeme transparentne, s rešpektom a v súlade s princípmi podnikateľskej etiky.


Calixta 50ml dámsky parfum

Parfum Calixta je určený ženám, ktoré vedia, čo chcú. Sú cieľavedome a chcú sa stať kráľovnami večera. Bergamot a mandarinka sa môžu zdať ako silné prvky no vo vyváženej kombinácii s vôňou pomarančového kvetu, ruže a vzácneho pačuli vytvárajú harmóniu stvorenú pre vás. Ambra, santal a vanilka celú vôňu upevnia a vynikne. Vôňa, ktorá vás obklopuje spevňuje, zakrúti hlavu a odráža túžbu ženy, ako prilákať a zviesť. K tejto luxusnej vôni, neostane žiadny muž ľahostajný.

Calixta 125ml šampón

!!!PRIPRAUJEME!!! Prípravok optimalizuje správnu funkciu vlasovej pokožky a zlepšuje kvalitu poškodených vlasov. Unikátny bylinný komplex je doplnený o klinicky preverené aktívne substancie Nutrimel® a Fucogel®. prípravok vracia pokožke prirodzenú hydratáciu a zdravie, vlasom lesk, elasticitu a jas

Čo o nás hovoria zákazníci?

Naši zákazníci hovoria!


Sme vďační za každé Vaše hodnotenie, ktoré nás posúva vpred. Ďakujeme aj naším partnerom za feedback, ktorý mám poskytujú od svojich zákazníkov. Ďakujeme!